Неділя, 16.06.2019, 02:50Вітаю Вас Гість | RSS
МО вчителів фізики
Меню сайту
Калькулятор
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 51
Статистика
Новини ЧОІППО

Фізики шуткують


У кожного з батьків завжди є свої плюси та мінуси, втім, як і у будь-якого іншого джерела живлення.


У фізиків є традиція – кожні 50 мільярдів років вони збираються та будують адронний колайдер…     

Ще про коллайдер

Питання на екзамені:

- Що таке чорні діри?

Відповідь студента:

- Це місця, де позаземні цивілізації винайшли адронні колайдери раніше за нас.


Про Міллікена

   Американський фізик Роберт Міллікен (1868-1953) був відомий своєю балакучістю. Жартуючи над ним, його співробітники запропонували ввести нову одиницю - "кен" для вимірювання балакучості. Її тисячна частина, тобто мілікен, повинна була перевищувати балакучість людини


З розповідей П.Л. Капіци

    Після того, як Гагарін вже достатньо часу провів на землі після свого польоту, викликає його до себе Микита Сергійович Хрущов, закриває і замикає за ним двері свого кабінету, веде в дальній кут і каже пошепки: «Давно я тебе хотів запитати, Юра. Відповідай мені щиро, тільки щиро, а Його, Самого, або Його ангелів ти там бачив?» Гагарін теж нахилився до вуха Хрущова і відповідає йому теж пошепки:« Бачив, Микита Сергійович ... »« Я так і знав! - Прошепотів гірко зітхнувши Хрущов. - Ну, а тепер прошу тебе, навіть наказую - ніколи, нікому не кажи про це »« Слухаю, Микита Сергійович!»- сказав Гагарін. Через кілька років Гагарін подорожував по Європі, відвідав Ватикан і був прийнятий Папою. Перед кінцем аудієнції Папа попросив залишити їх одних, закрив і замкнув двері кабінету, відвів його в куточок і прошепотів: «Відповідай мені щиро, син мій, тільки щиро, а Його, Самого, або Його ангелів ти там бачив?» - Гагарін згадав, що він обіцяв Хрущову і відповідає: «Ні, не бачив, Ваша Святосте». - «Я так і знав, - прошепотів Папа. - Тільки дуже прошу тебе, сину мій, нікому не кажи про це ».


Ще про жінок

Говорять двоє друзів-фізиків.

- Знаєш, я вирахував швидкість пересування моєї дружини по магазину!

- І яка вона?

- 906,17 гривень за годину.


Атоми

Сидять в кафе два фізики. Повз них проходить дівчина. Один фізик каже іншому:

- Ти дивися, яке цікаве поєднання атомів!


Псих

    Один професор, голова комісії з атомної енергії був дуже розсіяною людиною. Поїхав він якось раз в тролейбусі, а там медсестра з психіатричної лікарні везла кудись хворих. Приїхали до їх зупинки, вийшли вони один за одним, і професор, задумавшись, разом з ними. Медсестра, перераховуючи хворих:

- Перший, другий, третій, четвертий ... А ви хто такий?

- Я голова комісії з атомної енергії.

- П'ятий, шостий, сьомий ...


 З учнівського реферату

"У майбутньому році весь науковий світ відзначить 310-річчя з дня народження великого німецького фізика Фаренгейта - або, що абсолютно те ж саме, 292-річчя з дня народження Цельсія."

Парадокс

Новини зі світу ядерної фізики: Шлунок у кошеняти не більше наперстка, отже, ті два літри молока, які він здатний випити за годину, знаходяться в його шлунку під тиском 50000 атмосфер, що в десять разів більше тиску в епіцентрі ядерного вибуху.


Рекордна швидкість

Рекордна швидкість передачі інформації на коротку відстань була досягнута сьогодні в офісі однієї з комп'ютерних фірм при падінні зі стілажу висотою в один метр коробки, що містила 20 накопичувачів Seagate Barracuda 300 GB. Загальний об'єм переданою на відстань 1 метра інформації склав 300·20·8 = 48 000 гигабіт, час передачі склав t = sqrt(2h/g) = 0.4 секунди. Таким чином, середня швидкість передачі інформації склала 120 терабіт/с!!!


В чому сила?

- У чому сила, брат?

- У грошах.

- Ось і мій брат каже, що в грошах! А сила - вона в ньютонах!

Цікаве дослідження


Вчені фізичної лабораторії N-ського університету дослідним шляхом довели, що практично будь-який фен для сушіння волосся може створити потужний повітряний потік, здатний сильно сповільнювати руху великих об'єктів. Досліди проводилися на жвавих автотрасах, фен направлявся руками дослідника назустріч рухомим автомобілям, які під цим впливом знижували швидкість, незважаючи на їх аеродинамічні властивості, і могли її набрати тільки проїхавши повз вченого з феном. Одночасно співробітники кафедри лінгвістики цього ж університету зібрали величезний матеріал фольклорних виразів і металінгвістичних зворотів на основі висловлювань водіїв, що проїжджають повз дослідника з феном.


Повний вакуум

Батько Вовочки на батьківських зборах:

- Ну що ж поробиш, Вовочці в одне вухо влетіло, в інше вилетіло ...

Учитель фізики зі свого місця:

- Помиляєтесь, звук у вакуумі не поширюється ...


Йде іспит. Викладач говорить:

- Питання на п'ять. Чим вимірюється напруга?

- Питання на чотири. Чим вимірюється напруга? А - вольтметром, Б - амперметром, В - омметром.

- Питання на три. А чи не вольтметром вимірюється напруга?


Кінець світу

Старенький професор астрономії піднімається на кафедру в чорному смокінгу і білих тапочках.

- Дорогі студенти, я не буду читати вам лекцію. Я прийшов прощатися. У моїй обсерваторії сьогодні зупинився годинник, який йшов без малого триста років. Я впевнений: настав Кінець Світу!

Студенти захіхікали, заулюлюкали. Крики, зойки: "Купи собі" Ролекс ",! "Заміни шестерінки", "Встав нову батарейку" і т.п.

Коли шум стих, професор заговорив знову:

- А тепер я скажу те, від чого вам відразу стане не смішно. У мене в обсерваторії зупинився сонячний годинник!Пошук
Наш час
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Сьогодні:
Новини науки
Архів записів
Друзі сайту